AT-x610-48Ts-POE+

Комутатор Gigabit Ethernet рівня L3 +
AT- x610 - 48Ts - POE + входить в серію високопродуктивних стекових комутаторів Gigabit Ethernet з підтримкою Рое ( 802.3at ) , призначених для використання при агрегації мереж, де потрібен високий рівень безпеки. Комутатор пропонує високий рівень гнучкості , має 44 10/100/1000T PoE + порта , 4 SFP комбо- порта і можливість об'єднання в стек до 8 пристроїв. VCStack ™ забезпечує високу надійність і мінімізує час простою непрацюючої мережі за допомогою маршрутизації трафіку в разі мережевих збоїв , дозволяючи управляти стеком комутаторів як одним пристроєм. Також надійність мережі забезпечується при використанні резервних блоків живлення.

Завантажити інформацію по продукту


Характеристики
  • 44 порта10/100/1000T PoE +
  • 4 1000X SFP або 10/100/1000T комбо- порта
  • 1 слот розширення
  • Операційна система AlliedWare Plus ™
  • Технологія віртуального стекуванняVirtual Chassis Stacking ( VCStack ™ )
  • Технологія VCStack LD ( Long Distance )
  • Стекування до 8 пристроїв
  • Механізм забезпечення відмовостійкості Ethernet Protected Switching Ring ( EPSRing ™ )
  • Списки контролю доступу ( ACLs )
  • Якість обслуговування (QoS)
  • Голосова VLAN
  • Подвійні теги VLAN (Q-in-Q)
  • TACACS+
  • Link Layer Discovery Protocol (LLDP)
  • Link Layer Discovery Protocol - Media Endpoint Discovery (LLDP-MED)
  • sFlow
  • OSPFv3
  • Virtual Routing and Forwarding (VRF) Lite
  • Power over Ethernet plus (PoE+)
  • Опціональне резервне джерело живлення ( RPS )

Додаткові продукти
  • AT-PWR250
    250Вт AC або DC система живлення тільки для моделей з PoE ( не забезпечує живлення PoE)
  • AT-PWR800
    800Вт AC і PoE + система живлення для моделей з PoE і RPS3000
  • AT-PWR120
    1200Вт AC і PoE + система живлення для моделей з PoE і RPS3000
  • AT-RPS3000
    Шасі , що допускає установку до двох блоків живлення для резервування ( блок живлення в комплект не входить)
  • AT-StackXG-00
    Модуль стекування ( 2 x CX4 ) , в комплект входить один кабель AT-StackXG/0.5-00
  • AT-StackXG/0.5-00
    Кабель стекування довжиною 0,5 метра
  • AT-StackXG/1-00
    Кабель стекування довжиною 1 метр
  • AT-x6EM/XS2
    Стековий модуль 2 x SFP +
  • AT-SP10TW1
    SFP + кабель Direct Attach довжиною 1 м
  • AT-SP10TW3
    SFP + кабель Direct Attach довжиною 3 м
  • AT-SP10TW7
    SSFP + кабель Direct Attach довгою 7 м
  • AT-SPFX/2
    Модуль SFP, MMF, 100 Мбіт/с, 2 км, 1310 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPFX/15
    Модуль SFP, SMF, 100 Мбіт/с, 15 км, 1310 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPFX/40
    Модуль SFP, SMF, 100 Мбіт/с, 40 км, 1310 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPFXBD-LC-13
    Модуль SFP, SMF, 100 Мбіт/с, 10 км, 1310 нм TX, 1510 нм RX, роз'єм LC-BiDi
  • AT-SPFXBD-LC-15
    Модуль SFP, SMF, 100 Мбіт/с, 10 км, 1510 нм TX, 1310 нм RX, роз'єм LC-BiDi
  • AT-SPTX
    Модуль SFP, 10/100/1000T, 100 м, роз'єм RJ-45
  • AT-SPSX
    Модуль SFP, MMF, 1000 Мбіт/с, 220/500 м, 850 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPSX/I
    Модуль SFP, MMF, 1000 Мбіт/с, 220/500 м, 850 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPEX
    Модуль SFP, MMF, 1000Мбіт/с, 2 км, 1310 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPLX10
    Модуль SFP 1000LX (LC), 10 км
  • AT-SPLX10/I
    Модуль SFP 1000LX (LC), 10 км, (industrial)
  • AT-SPBD10-13
    Модуль SFP 1000LX для одномодового оптоволокна , двонаправлений (1310 TX, 1490 Rx), 10 км
  • AT-SPBD10-14
    ММодуль SFP 1000LX для одномодового оптоволокна , двонаправлений (1490 TX, 1310 Rx), 10 км
  • AT-SPLX40
    Модуль SFP, SMF, 1000Мбіт/с, 40 км, 1310 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SPZX80
    Модуль SFP, SMF, 1000 Мбіт/с, 80 км, 1550 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SP10SR
    Модуль SFP+, MMF, 10Гбит/с, 300 м, 850 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-SP10LR
    Модуль SFP+, SMF, 10Гбит/с, 10 км, 1310 нм TX/RX, роз'єм LC
  • AT-x610-24Ts
    24 10/100/1000T мідних порта, 4 1000X SFP комбо- порта і 1 слот розширення
  • AT-x610-24Ts-POE +
    24 х 10/100/1000T мідних порта з підтримкою Рое ( 802.3at ) , 4 х1000X SFP комбо- порта і 1 слот розширення
  • AT-x610-24Ts/X
    24 10/100/1000T мідних порта , 4 1000X SFP комбо- порта , 2 SFP + порта і 1 слот розширення
  • AT-x610-24Ts/X-POE +
    24 10/100/1000T мідних порта з підтримкою PoЕ ( 802.3at ) , 4 1000X SFP комбо- порта , 2 SFP + порта і 1 слот розширення
  • AT-x610-24SPs/X
    24 100/1000X SFP порта , 4 10/100/1000T комбо- порта , 2 порта SFP + і 1 слот розширення
  • AT-x610-48Ts
    48 10/100/1000T мідних портів , 4 1000X SFP комбо- порта і 1 слот розширення
  • AT-x610-48Ts/X
    48 10/100/1000T мідних портів , 2 1000X SFP комбо- порта , 2 SFP + порта 1 слот розширення
  • AT-x610-48Ts/X-POE+
    48 10/100/1000T мідних портів з підтримкою PoЕ ( 802.3at ) , 2 1000X SFP комбо- порта , 2 SFP + порта і 1 слот розширення
 
© 2013 Diawest.net.ua