Extreme Networks - лідер у сфері іновацій

Найскладніші Ethernet рішення, які справляються з найскладнішими завданнями в сфері передачі даних і телекомунікацій на основі протоколу IP.
Компанія Extreme Networks, штаб-квартира якої розташовується в Санта Кларі в Каліфорнії, була заснована в 1996 р. Extreme Networks є компанією, офіційно зареєстрованою на біржі, яка розробляє, виготовляє і встановлює складне обладнання для Ethernet мереж, що справляється з найскладнішими завданнями в області передачі даних і телекомунікацій на основі протоколу IP.

Ми рекомендуємо наступне обладнання:

Extreme Networks Summit

Extreme Networks Black Diamond

За свою історію компанія виготовила понад 20 мільйонів Ethernet портів і заснувала свої представництва більш ніж в 60 країнах. Рішення компанії підвищують ефективність роботи мереж, надаючи найсучасніше програмне забезпечення, що дозволяє чітко стежити і контролювати програми та сервіси, що допомагає корпоративним підприємствам і постачальникам комунікаційних послуг пред'являти високі вимоги до робочих характеристик, забезпечувати безпечне і надійне функціонування конвергентної мережі. Усе обладнання на високому рівні підтримує роботу з голосовими додатками, даними та відео. Кращий обмін інформацією забезпечується в мережах з гнучкими, безпечними комунікаційними можливостями, заснованими на стандартних протоколах і забезпечують спільну роботу пристроїв.

Extreme Networks пропонує рішення для широкого кола клієнтів з провідною і бездротовою інфраструктурою: починаючи від промислових підприємств, підприємств роздрібної торгівлі, фінансових установ, закладів комунальних послуг та охорони здоров'я, великих університетів і закінчуючи федеральними та місцевими урядовими організаціями.

На додаток до своїх продуктів Extreme Networks надає повний спектр професійних сервісних послуг, а також додаткові послуги, включаючи проектування мережі, поліпшену прозорість трафіку та програм, тестування якості передачі голосу і безпеки, повну установку мережевого устаткування, а також технічну підтримку в усьому світі 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

 
© 2013 Diawest.net.ua