Компанія DіaWest — одне з найбільш відомих українських підприємств в сфері комп'ютерних технологій, яке працює на українському ринку з 1994 року. На сьогоднішній день роздрібна мережа спеціалізованих магазинів «DіaWest - Комп'ютерний світ» - одна з найбільших в Україні, це 63 спеціалізованих салонів-магазинів у 55 містах України. Більш детально про нашу роздрібну мережу можна дізнатися на сайті http://www.diawest.com

Основна місія телекомунікаційного нампрямку діяльності компанії DіaWest - створити якомога більш комфортні умови для плідної праці людей за допомогою високоякісних IT технологій та постачання телекомунікаційних послуг у корпоративному секторі.

Телекомунікаційний напрямок діяльності компанії DiaWest пропонує організаціям повний комплекс послуг у сфері інформаційних технологій (IT) від прокладання локальних мереж та встановлення міні-АТС із системою відстеження дзвінків та оптимізацією витрат на зв'язок для невеликих офісів до впровадження відомчих телефонних станцій, побудови розподілених кросів, налаштування та підтримки всіх можливих серверів і Баз Даних.

Основний принцип нашої компанії - «Все з одних рук». Головною перевагою такого стилю ведення бізнесу є максимальне розуміння всіх складових IT сфери клієнта та мінімізація можливості накопичення проблем.

За умови підписання договору на технічне обслуговування наші співробітники будуть досить часто моніторити всі сфери IT вашого бізнесу для запобігання можливості появи надзвичайної ситуації або критичної поломки, здатної сповільнити або й зовсім призупинити роботу компанії... Ми рекомендуємо підписувати договір на технічне обслуговування, оскільки в умовах цього договору прописані не тільки гарантійні зобов'язання, але й передбачено схеми видачі заміни на час ремонту гарантійного обладнання для забезпечення підтримки життєдіяльності офісу.

Рекомендовані нами бренди:

Extreme Networks Summit

Extreme Networks Black DiamondTDMoIP RAD Data Communications2N telekomunikaceLG-EricssonAXIS CommunicationsEaton Powerware

карта покриття мережі Діавест

 

 

 
© 2013 Diawest.net.ua