Телефонія

Крос городской АТС

Жоден сучасний офіс не може обійтися без зв'язку із зовнішнім світом. І основним видом зв'язку є телефонія, незалежно від методів її передачі: двохпровідні CO лінії, мобільний зв'язок (GSM), ISDN (PRI) потоки або IP. В кінцевому рахунку, для економії часу співробітників, підвищення зручності спілкування всередині компанії і за її межами, а також для економії та обліку коштів, - все це повинно приходити у Вашу АТС.

Будучи партнером таких компаній як "Укртелеком", "Голден телеком" і "ІПС" ми готові сприяти швидкому і правильному прийняттю рішень щодо вибору оптимального для Вас оператора зв'язку і умов підключення, а також надати допомогу щодо включення отриманого сервісу від оператора в Вашу АТС .

Компанія DiaWest готова не лише продати Вам і встановити телефонну станцію, але і прорахувати (підібрати) найбільш правильний для Вас набір телекомунікаційного обладнання та його налаштування. Для економії коштів забезпечити Вас інструментом тарифікації Ваших витрат (сервером білінгу) і при необхідності інструментами авто секретаря або записуючим елементом, для запису розмов проведених з Вашої АТС.

Наші фахівці сертифіковані по АТС наступних виробників: LG-Nortel, Panasonic і Samsung.

На все обладнання, що продається, пропонуємо укласти договір супроводу, що гарантує у випадку будь-яких несправностей і збоїв максимальну швидкість по їх усуненню, або заміні обладнання на час ремонту старого.

 

 
© 2013 Diawest.net.ua