AXIS

Мережеві камери AXIS communications

Компанія DiaWest пропонує найбільш повний модельний ряд високоякісних мережевих камер Axis.
Засновані на відкритих стандартах IP, мережеві камери Axis можуть підключатися до будь-яких IP-мереж, включаючи Інтернет. Тепер вести віддалене спостереження і відеозапис можна з будь-якої точки світу. Ці камери також володіють багатими можливостями аналізу відеозображення, такими як виявлення руху, виявлення по звуку і подача сигналу тривоги при спробі злому.

Фіксовані мережеві камери


AXIS M10 Series

AXIS M11 Series

AXIS P13 Series

AXIS Q16 Series

AXIS Q17 Series

Модельний ряд складається з нерухомих мережевих камер з наступними можливостями:
- мегапіксельна роздільна здатність;
- установка поза приміщеннями;
- технологія Power over Ethernet;
- двоканальний звук;
- бездротове підключення.

Нерухома мережева камера - ідеальний вибір в тих випадках, коли для попередження злочинних дій необхідна камера з традиційним дизайном. Напрямок огляду налаштовується відразу після установки камери. Існують моделі з варіо-і змінними об'єктивами, які розширюють функціональні можливості. Для установки камер поза приміщеннями і забезпечення їх роботи в суворих умовах є захисні кожухи.

Фіксовані купольні мережеві камери


AXIS M30 Series

AXIS M31-R Series

AXIS M31-VE Series

AXIS M32 Series

AXIS P33 Series

Компанія Axis випускає Фіксовані купольні камери, іноді звані міні-купольними. Модельний ряд представлений найбільш компактними (діаметр - 10 см, висота - 4 см) і непомітними нерухомими купольними камерами, які існують на сьогоднішній день.
У нього входять кілька камер, які володіють наступними можливостями:
- мегапіксельна роздільна здатність;
- вандалозахисний кожух;
- стійкість до широкого діапазону температур;
- двоканальний звук;
- технологія Power over Ethernet;
- особливі пристосування для використання в автобусах і поїздах.

Нерухома купольна камера - це компактне рішення з кожухом купольного типу. Серед її переваг непомітний дизайн, а також те, що дуже складно визначити, куди вона направлена. Крім того, кожух купольного типу надійно захищає від спроб змінити напрямок і фокус камери.

Мережеві PTZ-камери


AXIS M50 Series

AXIS P55 Series

AXIS Q60 Series

AXIS Q87-E

AXIS 212 PTZ

AXIS 212 PTZ-V

AXIS 214 PTZ

Мережеві купольні PTZ камери Axis оснащені функціями панорамування / нахилу / зума, що забезпечують ширококутний огляд і виразне зображення при наближенні. Купольні PTZ камери можуть підтримувати такі функції як маршрут обходу охорони; запис обходу; аудіо; порти входу / виходу для зовнішніх сигнальних пристроїв; функції сторожа; автоматичне стеження; платформу, що підтримує додатки для камер AXIS для інтелектуальних відео додатків і захист від негоди, включаючи управління температурою Arctic Temperature Control в умовах надзвичайного холоду. Також є широкий вибір додаткового обладнання, включаючи джойстик для зручного управління камерою та набори для монтажу всередині і поза приміщеннями.

Тепловізійні мережеві камери


AXIS Q19 Series

AXIS Q87-E

Тепловізійні мережеві камери Axis стануть ідеальним доповненням до професійної системи охоронного IP-відеоспостереження і дозволять забезпечити надійну охорону певної зони або периметра навіть у повній темряві. Тепловізійні мережеві камери Axis передають зображення, засноване на тепловому випромінюванні, яке йде від будь-якого об'єкту, автомобіля або людини. Завдяки цьому камери можуть працювати в повній темряві і передавати зображення, що дозволяє операторам виявляти підозрілі події і реагувати на них - цілодобово, сім днів на тиждень. Тепловізійні камери ідеально підходять для виявлення людей, об'єктів та пригод в темряві або інших складних умовах. Однак зображення з тепловізійних камерах не підходить для надійної ідентифікації. Тому тепловізійні і звичайні камери підтримують і доповнюють один одного при роботі в системі охоронного відеоспостереження. Тепловізійні камери не вимагають додаткових джерел світла (звичайних або інфрачервоних), що споживають енергію, створюють тіні і виявляють своє місцезнаходження. Нарешті, на відміну від традиційних камер для цілодобового спостереження, що вимагають для роботи певної кількості випромінювання в ближньому ІЧ-діапазоні, тепловізійні камери забезпечують надійне відеоспостереження навіть у повній темряві.

Рекомендуємо перед замовленням обладнання AXIS проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть підібрати найкращі для Вас конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки.
 
© 2013 Diawest.net.ua