Монтаж інженерних систем

Монтаж інженерних систем

Один з найвідповідальніших етапів реалізації проектів наших замовників - монтаж інженерних систем. Компанія DiaWest виконує весь спектр робіт по системах інженерного забезпечення будівель - від проектування до введення в експлуатацію з подальшим сервісним обслуговуванням (за бажанням Замовника). Професійні працівники компанії здійснюють оперативний та комплексний підхід до вирішення всіх питань у галузі монтажу інженерних систем.

Ми готові запропонувати рішення різного рівня складності: як для індивідуальних об'єктів будівництва, так і для великих житлових, адміністративних та промислових будівель і споруд. Компанія DiaWest надає повний комплекс послуг по забезпеченню будівель і споруд інженерними системами, а саме:
Радіофікація
Охоронна сигналізація
Системи оповіщення
Охорона периметра
Система охоронного відеоспостереження
Побудова локальної мережі - СКС
Телефонія
Система контролю і управління доступом
Диспетчеризація і управління обладнанням

Ви можете замовити повний комплекс робіт з оснащення Вашого об'єкту інженерними системами (від проектування до монтажу та сервісного обслуговування), тобто вибрати інженерне рішення «під ключ», або залучити нас тільки на певному етапі будівництва інженерних систем.

Всі роботи виконуються згідно з вимогами нормативної документації, із застосуванням сучасних матеріалів і устаткування, грунтуючись на передових технологіях будівництва.

Високий рівень кваліфікації та багатий професійний досвід співробітників нашої компанії дозволяють створювати інженерні системи, які відповідають найбільш суворим вимогам наших замовників.
Ми цінуємо і поважаємо наших клієнтів, і вони можуть бути впевнені, що всі роботи будуть виконані якісно і вчасно.

 
© 2013 Diawest.net.ua