Інженерне проектування

Інженерне проектування

Проектування інженерних систем - одна з найважливіших ступенів у процесі створення правильної роботи систем.
Компанія DiaWest здійснює проектування інженерних мереж для промисловості, громадських будівель або об'єктів спеціального призначення на вищому рівні. Ми застосовуємо комплексний підхід до процесу проектування, тому при проектуванні інженерних систем нами враховується специфіка, нормативні вимоги і використовуються сучасні технологічні рішення.

DiaWest надає комплексні послуги з проектування інженерних систем в наступних областях:

Радіофікація
Охоронна сигналізація
Системи оповіщення
Охорона периметра
Система охоронного відеоспостереження
Побудова локальної мережі - СКС
Телефонія
Система контролю і управління доступом
Диспетчеризація і управління обладнанням

Наші клієнти можуть замовити інженерні комунікації як окремо, так і повне зведення в комплексі всіх систем. Наша компанія надає послуги, пов'язані з проектуванням інженерних систем різної складності та масштабу.
По Вашому замовленню ми можемо:
- Скласти ескізний проект
- Підготувати техніко-економічне обгрунтування для створення інженерних систем
- Скласти монтажні схеми
- Розробити специфікацію обладнання

Проектно-кошторисна документація виконується нами в повному обсязі і відповідає діючим ДСТУ, ГОСТ, СНіПам, правилам, інструкціям, державним стандартам і технічним умовам, виданими експлуатаційними організаціями. Ми супроводжуємо свій Проект при узгодженні та експертизі у відповідних державних органах, у встановленому чинним законодавством України порядку.

Наша Компанія виконує проекти зовнішніх і внутрішніх інженерних систем як в комплексі, так і будь-якої окремої мережі на стадіях «Проект», «Робоча документація» або «Робочий проект». Завдяки застосуванню найбільш ефективних інноваційних технологій і нестандартних рішень в інженерному проектуванні, наші фахівці гарантують найвищу якість реалізації проектів, як замовнику, так і майбутнім користувачам будівлі.

 
© 2013 Diawest.net.ua