Аутсорсінг

Аутсорсінгове адміністрування

Компанія DiaWest пропонує Вашій увазі послугу аутсорсінгового (Outsourcing) адміністрування Вашої офісної локальної мережі. Використання цієї послуги дозволить Вам значно економити на утриманні ІТ-персоналу, тому що Вам не потрібно буде наймати системного адміністратора, телефоніста (не всі сисадміни є фахівцями у сфері телефонії), утримувати, при наявності великої кількості комп'ютерів і техніки, штат техпідтримки користувачів. Не потрібно витрачати кошти на оренду офісних приміщень та забезпечення персоналу робочим інвентарем (ПК, меблі). Отже, якщо Ви потребуєте технічної підтримки ІТ-фахівців, а персонал техпідтримки Вам не підходить, через вище перераховані причини, то, спеціально для Вас, ми можемо запропонувати два види аутсорс-адміністрування: 1) Системний Адміністратор за договором, 2) Системний Адміністратор за викликом. Оскільки спеціалізація наших співробітників не обмежується тільки системним адмініструванням, то під послугами системного адміністратора слід розуміти також послуги наших фахівців з телекомунікаційних систем (телефонія, розгортання, програмування та обслуговування АТС). Отже, визначимося з термінологією:

Системний адміністратор за викликом Наші фахівці приїздять до вас за викликом в обумовлений час, їх роботу ви оплачуєте за фактом витраченого часу.

Системний адміністратор за договором Наші фахівці працюють на підставі договору про обслуговування з фіксованою платою (в залежності від кількості комп'ютерів, віддаленості офісу/офісів вашої компанії, рівня поставлених завдань) за місяць і фіксованою кількістю візитів або годин на місяць, віддалена робота не враховується у кількість годин або візитів.


При замовленні послуги «Системний адміністратор за договором», вам слід врахувати, що ми працюємо тільки з ліцензійним програмним забезпеченням, тому перед підписанням договору і взяттям Вашого офісу на обслуговування ми будемо наполягати на повній заміні неліцензійного ПЗ, що використовується Вами, ліцензійним, або це буде прописано у договорі як додаткова послуга.

Для нових офісів або при переїзді актуальною може бути послуга зі створення і розгортання локальної мережі на новому місці нашими фахівцями. В такому випадку можемо запропонувати як просто побудову локальної мережі з необхідною Вам кількістю точок включення, так і створення повної корпоративної мережі з побудовою серверної (при наявному виділеному приміщенні), налаштуванням необхідного обладнання (комутатори, маршрутизатори), створенням корпоративної доменної системи (встановлення ПЗ на машини користувачів та на сервер, налаштування сервера, розгортання домену). Кожну з перерахованих послуг можна замовити окремо. Також пропонуємо послуги з розгортання корпоративного телефонного зв'язку і відео спостереження - програмування, монтаж, обслуговування АТС та систем відео-захоплення.

Тарифи на послуги аутсорсінгового адміністрування
 
© 2013 Diawest.net.ua