Охорона периметру

Охорона периметру

 

Якщо Вам необхідно захистити периметр території об'єкта від проникнення сторонніх осіб, ми можемо запропонувати Вашій увазі охорону периметра на основі мікрохвильових сповіщувачів. Такий тип охорони надійний, досить простий у використанні та обслуговуванні. Слід зазначити, що автоматизовані системи охорони зводять до мінімуму людський фактор, чітко фіксують час, зону та характер проникнення. За допомогою найсучасніших технологій та постійного вдосконалення обслуговування зводиться до мінімуму.

Можливість передачі сигналу засобами мережі Internet забезпечує дистанційне керування та контроль периметру об'єкту, централізацію пультів без прив'язки до місця розташування, можливість спостереження за станом сигналізації за допомогою мобільного зв'язку. Універсальність обладнання дозволяє здійснювати зміну конфігурації та подальший розвиток, внесення змін без глобальної переробки системи.

Приймально-контрольний прилад системи дуже гнучкий і може бути налаштований згідно побажань замовника. Система такого типу побудована нами на підприємстві «ДП Копос УА», що має периметр довжиною 950 метрів.

Ми є партнером Управління Державної Охорони України. Тому, маючи багатий досвід в установці та налаштуванні приладів пультової охорони компанії «Інтеграл» з постановкою на пульт Spider УДСО через мережу GSM, ми можемо запропонувати вам такі системи охорони. Система такого типу реалізована нами, наприклад, в Музеї історії міста Києва.

 
© 2013 Diawest.net.ua