AXIS | AXIS 212 PTZ

AXIS 212 PTZ Series

Мережева камера AXIS 212 PTZ - повний огляд і миттєвий зум - при цьому повна відсутність рухомих частин.

Унікальне поєднання передових функцій:
- повний огляд
- миттєве панорамування, нахил і зум
- відсутність рухомих частин
- роздільна здатність - різка і постійна

Функція PTZ камери AXIS 212 PTZ це не просто функція панорамування, нахилу і зуму. Це єдина мережева камера з функцією PTZ, що забезпечує повний огляд і миттєве панорамування, нахил і зум одним натисненням кнопки, при збереженні чіткості роздільної здатності зображення. При цьому камера не має рухомих частин, що істотно знижує знос і ймовірність поломки. Простіше кажучи, камера AXIS 212 PTZ - це нові горизонти функції PTZ (панорамування / нахил / зум)!

Камера AXIS 212 PTZ є ідеальним рішенням для охоронного спостереження в приміщеннях площею до 150 м2/1600 фунтів2, таких як магазини, приміщення для прийомів, серверні приміщення та інші зони, де потрібно забезпечити загальний огляд всієї площі і мати можливість наблизиться до об'єкту для більш детального перегляду і стеження.


З цінами на AXIS та комплектуючі до них можна ознайомитися в Повному Прайс листі на обладнання AXIS. Рекомендуємо перед замовленням обладнання AXIS проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть у виборі конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки.
 
© 2013 Diawest.net.ua