Веб (Хостинг, Домени, Сайти) | Ціна реєстрації доменів | Регламент видалення та продовження доменних імен

Регламент видалення та продовження доменних імен

Відповідно до регламентуючих документів ICANN, адміністраторів та реєстрів доменних зон, доменні імена реєструються на фіксовані періоди часу, які передбачають продовження терміну реєстрації на кожний наступний період.

Клієнту (його представникам) буде направлено декілька повідомлень із зазначенням дати закінчення терміну реєстрації доменних імен і про те, як здійснити продовження. Дані повідомлення будуть відправлятися в період за 29 днів до закінчення терміну реєстрації і до 20 днів після закінчення. З метою надійної доставки даних повідомлень важливо, щоб e-mail адреси в домені diawest.net.ua не блокувалися сервісами електронної пошти, які використовує клієнт, а також, щоб e-mail адреса клієнта, зазначена у його обліковому запису в http:// dtc.anysite.net.ua, була у працездатному стані.

У разі, якщо клієнт не продовжить реєстрацію доменного імені до закінчення терміну реєстрації, домен може бути видалений в будь-який момент після закінчення цього терміну. З метою запобігання небажаного видалення доменів, ми надаємо понад свої зобов'язання можливість продовження реєстрації домену після дати закінчення реєстрації. Ми надаємо період 30 днів після закінчення реєстрації в міжнародних доменах загального призначення (gTLD:. Com,. Net.,. Org,. Info,. Biz) і 20 днів після закінчення реєстрації в національних доменах (ccTLD). Протягом цього періоду клієнт має можливість продовжити доменне ім'я; проте дана можливість не є гарантованою і може бути змінена або скасована у будь-який час без попередження. У зв'язку з цим, щоб уникнути небажаного видалення доменного імені, кожен клієнт, який бажає продовжити реєстрацію доменного імені повинен подбати про це заздалегідь до закінчення терміну реєстрації доменного імені.

 
© 2013 Diawest.net.ua