ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. Загальні положення:

1.1. Угода про конфіденційність встановлює порядок одержання, зберігання, обробки, використання та розкриття Персональних даних Замовників, які отримує ТОВ «Діавест-Комп'ютерний світ» (далі Реєстратор), яким належить сайт diawest.net.ua, від Замовників послуг згідно з договорами, в тому числі, публічної оферти. Ця Угода є невід'ємною частиною Договорів, згідно з якими надаються послуги.

1.2. Для того, щоб Замовник отримав одну і/або декілька послуг, зокрема, але не виключно: отримання спектру послуг з підтримки доменного імені, зобов'язаний висловити свою повну згоду з умовами даної Угоди про конфіденційність. Факт отримання послуг від Реєстратора, означає повну згоду з умовами даної Угоди.

1.3. Замовник не має права користуватися послугами Реєстратора, якщо він не згоден з умовами цієї Угоди, або якщо він не досяг встановленого законом віку, коли він має право укладати Угоду з Реєстратором, або не є уповноваженою особою компанії.

1.4. У разі отримання Замовником послуг від Реєстратора, Замовник дає свою однозначну згоду з умовами даної Угоди про конфіденційність, і надає Реєстратору право одержувати, зберігати, обробляти, використовувати та розкривати персональні дані Замовника та/або уповноважених осіб на умовах даної Угоди.

1.5. Реєстратор не несе відповідальності за одержання, зберігання, обробку, використання і розкриття персональних даних Замовника третім особам, які не перебувають у власності або в управлінні(чи керуванні?) Реєстратора, та фізичними особами, які не є працівниками Реєстратора, навіть якщо Замовник отримав доступ до сайтів, товарів або послуг цих осіб за допомогою сайту Реєстратора або розсилки.

1.6.Замовник визнає, що в разі недбалого ставлення Замовника до безпеки і захисту його персональних даних і даних авторизації, треті особи можуть дістати несанкціонований доступ до облікового запису та персональних та інших даних Замовника. Реєстратор не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

2.Які персональні дані можуть збиратися.

Реєстратор збирає особисту інформацію, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, назву компанії, реквізити компанії, контактні телефони, адресу електронної пошти, адреси розташування компанії. Також Реєстратор може збирати іншу інформацію.Вся інформація збирається Реєстратором, як є і не змінюється в процесі збору даних.

3. Яка інформація Замовника буде використовуватися Реєстратором.

Реєстратор має право використовувати ім'я, прізвище, по батькові, адресу електронної пошти Замовника. Реєстратор має право використовувати контактну інформацію Замовника, щоб проводити розсилку, а саме повідомляти Замовника про нові можливості, акції та інші новини компанії. Замовник завжди може відмовитися отримувати розсилки на його контактну інформацію написавши повідомлення представникам Реєстратора.

4. Умови надання доступу до бази даних.

Реєстратор не передає персональні дані третім особам, за винятком випадків передбачених нижче. Замовник згідно з Угодою про конфіденційність дає право Реєстратору розкривати персональні дані Замовників третім сторонам, які надають Реєстратору послуги, зокрема, але не виключно, обробляють платежі, доставляють посилки. Треті сторони можуть використовувати призначену для Замовника інформацію тільки у випадку, якщо вони надають послуги Реєстратора і тільки ту інформацію, яка необхідна для надання послуги.Також розкриття персональних даних без згоди Замовника або уповноваженої ним особи, допускається у випадках, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини, зокрема, але не виключно:
- За обгрунтованим запитам державних органів, які мають право вимагати і одержувати такі дані.
- У тому випадку, якщо, на думку Реєстратора, Замовник порушує умови даної Угоди про конфіденційність і/або інших договорів і угод між Реєстратором і Замовником.

5. Як змінити/видалити особисту інформацію про Замовника.

Персональні дані Замовника зберігаються протягом трьох років з моменту припинення Договору.

6. Контактна адреса для бізнесу в разі виникнення питань.

У разі виникнення питань, побажань, скарг щодо інформації, яку Ви надаєте, будь ласка, звертайтесь за контактною інформацією: Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script Замовнику за письмовим запитом та при пред'явленні документа, що встановлює його особу та повноваження, може бути надана інформація про порядок отримання інформації про місце знаходження бази даних.

7. Захист інформації, що збирається.

Реєстратор в розумних рамках вживає заходів обережності для захисту конфіденційних даних Замовника. Всі дані, які Реєстратор збирає, зберігаються на одному або декількох захищених серверах баз даних і не можуть бути доступні за межами корпоративної мережі Реєстратора. Тільки ті співробітники Реєстратора, яким необхідно виконувати робочі функції, для яких потрібен доступ до особистої інформації Замовників, мають доступ до інформації про Замовників. Всі співробітники, що мають доступ до інформації про Замовників, підписали Угоду про нерозголошення інформації третім сторонам про Замовників.

8. Зміни в Угоді про конфіденційність.

Ми можемо змінити умови угоди про конфіденційність. У такому випадку ми замінимо версію на сторінці умов на офіційному сайті Реєстратора. Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як Реєстратор захищає інформацію про Замовників.Всі зміни в угоді набирають чинності з моменту їх публікації. Отримуючи послуги від Реєстратора, Замовник підтверджує однозначну згоду з новими умовами угоди про конфіденційність в редакції, чинній на момент використання Замовником послуг.Реєстратор не несе відповідальності за шкоду або збитки, які поніс Замовник або треті особи в результаті помилкового розуміння або нерозуміння умов Угоди про конфіденційність, інструкцій або вказівок про порядок використання Сайту, щодо порядку розміщення даних та інших технічних питань.

9. Додаткові умови.

У разі, якщо будь-яке положення угоди про конфіденційність, включаючи будь-яку пропозицію, пункт або їх частину, визнається спірним законом, або недійсним, це не вплине на інші положення, що не суперечать закону, вони залишаються в повній силі і є дійсними, а будь яке недійсне положення , або положення, яке не може бути виконано, без подальших дій Сторін, вважається зміненим, виправленим в тій мірі, в якій це необхідно для забезпечення його дійсності і можливості виконання. Замовник має права передбачені Законом України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року N 2297-VI.

Дана Угода про конфіденційність поширюється на Замовника з моменту отримання послуг від Реєстратора і діє до тих пір, поки зберігається будь-яка інформація про Замовника, в тому числі, персональних даних.

 
© 2013 Diawest.net.ua