Веб (Хостинг, Домени, Сайти) | Ціна реєстрації доменів | Інструкції з переведення доменних імен на обслуговування до іншого Реєстратора

Інструкції з переведення доменних імен на обслуговування до іншого Реєстратора

З моменту реєстрації доменного імені повинно пройти не менше 60 днів.
З моменту останньої зміни реєстратора повинно пройти не менше 60 днів.
Доменне ім'я має бути активним.
Процедура зміни реєстратора триває 5-10 календарних днів, відповідно, до дати expire повинно залишатися не менше 14 днів.

Для переносу домену на обслуговування до іншого реєстратора, необхідно надати в центр обслуговування абонентів відповідну заяву та документи, які засвідчують особу власника.     Далі реєстратор переконавшись, що людина яка запитує пароль трансферу є власником домену  актуалізує запис про Реєстранта в контактній інформації про це доменне ім'я.
Реєстратор переконується, що статуси домену дозволяють здійснити переведення домену від поточного Реєстратора до нового.

Реєстратор генерує пароль доменного об'єкта та надає його власнику для подальшої передачі реєстратору до якого здійснюється трансфер.
Діючий реєстратор  надає можливість доступу до контактних даних Реєстранта новому Реєстратору або видачею Реєстранту пароля від його контактних даних, або, погодженим з Реєстрантом, відкриттям публічного доступу на читання до всіх контактних даних Реєстранта.

 
© 2013 Diawest.net.ua