Телефонія | LG-Ericsson | Опис iPECS-MG
  Документація | Каталог
АТС iPECS-MG iPECS-MG це високонадійна, розширювана АТС, що володіє широким набором функцій, яка об'єднає ваші телефонні ресурси - ТфОП, IP, мобільну мережу, і цим самим підвищить продуктивність вашого бізнесу.

Ключові особливості iPECS:
  • відкрита архітектура, створена на основі сучасних стандартів і технологій
  • гнучке розширення системи
  • cпрощене адміністрування і обслуговування в процесі експлуатації
  • використання "зеленої" технології (Green IT)
  • уніфіковані комунікації
  • мобільні рішення: Мобільний абонент, DECT, Wi-Fi
  • розширення технічних можливостей IP
  • централізоване управління і конфігурація

Переваги IPECS-MG:

Простота
Платформа iPECS-MG створена з урахуванням сучасних технологій, що передбачають простоту управління і конфігурації. Управління IP-АТС iPECS-MG відбувається за допомогою спрощеного інтерфейсу користувача та управління. В основі iPECS-MG закладена сучасна відкрита архітектура, що дозволяє створити економічно вигідну систему зв'язку з мінімальним набором модулів.

Ефективність
IPECS-MG дозволяє найбільш ефективним чином використовувати додатки для обробки і передачі голосу, даних і мультимедіа. У рішення IPECS-MG закладені сучасні стандарти безпеки, що дозволяє оптимально працювати з різними видами даних і голосу. IPECS-MG повністю взаємодіє з рішенням UCS від Ericsson-LG (LG-Ericsson) для розширення і передачі всього спектру додатків, які підходять для застосування як в основному офісі, так і у філіях компанії.

Сумісність
IPECS-MG добре сумісна з будь-яким обладнанням LG-Ericsson, що дозволяє будувати конвергентні системи зв'язку різної конфігурації, що відповідають вимогам, побажанням і бюджетам середнього та малого бізнесу. IPECS-MG надає широкий набір телефонних функцій та програм, а також підтримує весь діапазон терміналів виробництва Ericsson-LG (LG-Ericsson): стандартні або мобільні апарати, системні та IP термінали, конференц-телефони, а також софтфони. Вибираючи IPECS-MG, ви зможете з найменшими витратами перейти від середовища, що базується на TDM технології до абсолютної IP мережі захищаючи ваші інвестиції, а також побудувати конвергентну систему зв'язку. Платформа IPECS-MG забезпечує роботу як в IP мережах, так і в змішаних мережах - TDM & IP. Коли б ви не прийняли рішення перейти на конвергентну систему, сьогодні або через рік, ваші інвестиції будуть захищені.

Безпека і якість обслуговування (QoS)
IPsec, sRTP і TLS - добре відомі стандарти мережевої безпеки, за допомогою яких виконується кодування даних в IP пакетах. Для приховування істинної адреси призначення пакету використовується сучасна техніка кодування і тунелінг. Для забезпечення найвищого показника QoS, IPECS-MG підтримує стандарти DiffServ pre-tagging і 802.1 p / Q WALN технологію. Також IPECS-MG використовує функцію зменшення відлуння для поліпшення якості передачі голосу при використанні в корпоративних автоматичних телефонних станціях технологій IP телефонії.

 
© 2013 Diawest.net.ua