IPmux-16L

IPmux-16L

IPmux-16L
Шлюз псевдопровідного доступу TDM

IPmux-2L, IPmux-4L і IPmux-16L - це економічні шлюзи псевдопровідного доступу TDM, що концентрують потоки структурованого і неструктурованого E1 і призначений для користувача трафік ЛОМ для передачі по темному оптоволкну, по мережах IP, MPLS або Ethernet. IPmux-2L також підтримує передачу послідовних даних по мережах пакетної комутації для протоколів X.21, V.35, V.36/RS-449, RS-530/RS-422 і V.24/RS-232. Пристрої є ідеальним рішенням для транспорту трафіку TDM і економічного доступу провідним і бездротовим мережам пакетної комутації. Корпорації та відомства можуть використовувати псевдопровідну емуляцію, яку пропонує це обладнання, для передачі традиційного трафіку по нових мережах пакетної комутації без заміни існуючого обладнання або зниження якості послуг.


Особливості та переваги

  • Передача послуг TDM і Ethernet по оптоволокну і мережах пакетної комутації
  • До 16 портів користувача E1
  • Оптичний послідовний порт даних (IPmux-2L)
  • Один порт SFP і два порти UTP/SFP; Fast/Gigabit Ethernet
  • Мікросхема з підтримкою різних стандартів псевдопровіднї передачі TDM: TDMoIP, CESoPSN, SAToP
  • Підтримка QoS з 4 чергами за пріоритетами
  • Псевдопровідні OAM
  • Параметри джиттера і дрейфу згідно ITU-T G.823

Подальша інформація

Розвинені функції псевдопровідної передачі IPmux-2L, IPmux-4L і IPmux-16L включають новітні процесорні мікросхеми RAD і здійснюють обробку псевдопровідного трафіку з мінімальною затримкою, включаючи всі стандартні псевдопровідні формати: TDMoIP, CESoPSN і SAToP. IPmux-2L може здійснювати псевдопровідну передачу до 63 каналів, а IPmux-4L - до 64 каналів, при цьому кожному тимчасовому інтервалу призначається псевдопровідне з'єднання, що окремо конфігурується. Таким чином одночасно підтримується псевдопровідний трафік різних типів. Обробляючи пов'язані групи тимчасових інтервалів трафіку Е1, пристрої підвищують ефективність використання дорогих портів TDM. Розмір пакетів, що конфігурується, дозволяє регулювати пропускну здатність і затримку в пакетних мережах, а буфер джиттера компенсує коливання затримки пакетів в мережі до 200 мс.

Сигналізація при псевдопровідній передачі
IPmux-2L, IPmux-4L і IPmux-16L підтримують різні варіанти генерації тактової частоти для забезпечення синхронізації з будь-яким пристроєм TDM, включаючи внутрішній і зовнішній генератор синхроімпульсів і сигналізацію по шлейфу. Пристрої здатні з великою точністю відновлювати вихідні синхроімпульси за допомогою ACR на порт. Маскування інтерфейсу трафіку здійснюється згідно G.823; підтримується точність синхронізації до 100 частин на мільярд.

Можливості Ethernet
IPmux-4L і IPmux-16L містять один або два мережевих інтерфейси Gigabit Ethernet, 4 порти користувача Fast Ethernet і один Gigabit Ethernet.
В IPmux-4L і IPmux-16L застосовується захисне перемикання по кільцю Ethernet (ERPS) згідно ITU-T G.8032, що забезпечує відновлення за 50 мс. Збої в кільці діагностуються за допомогою Ethernet OAM (ITU-T Y.1731) і перевіркою цілісності CР між сусідніми вузлами.
IPmux-2L містить комутатор Ethernet з трьома портами Ethernet, один з яких служить мережевим інтерфейсом, а два інших - для підключення трафіку користувачів. Пристрої підтримують такі атрибути Ethernet, як приналежність до ВЛОМ і теги ВЛОМ, а також каскадування ВЛОМ (Q-in-Q). Крім того, підтримується обмеження швидкості на кожному порті, що дозволяє адаптувати пропускну здатність до можливостей транспортної мережі. Ethernet QoS забезпечується 4 чергами згідно чіткої послідовності (SP) або алгоритму чесної черги з коефіцієнтами вагомості (WFQ). Трафік класифікується згідно IP Precedence, 802.1p, DCSP або пріоритету на порт за стандартним налаштуванням.

Керування EMS
IPmux-2L, IPmux-4L і IPmux-16L володіють гнучкими можливостями керування, включаючи локальне через ASCII термінал (RS-232). Віддалене керування може здійснюватися внутрішньосмугово або зовнішньосмугово, через мережний або порт користувача, з використанням окремих ВЛОМ для службового трафіку і трафіку користувача.
Розвинені засоби FCAPS та діагностики надаються операторським програмним забезпеченням керування елементами мережі RADview-EMS через інтерфейс користувача на основі SNMP.
Пристрої підтримують різні типи доступу для конфігурування: Telnet, SNMP, веб і TFTP.

   Порти   IPmux-2L   IPmux-4L   IPmux-16L
   Порти користувача:
   E1
  1 або 2   4   16
   Ethernet (SFP/UTP)   1 або 2 FE   4 FE, 2 GbE   4 FE, 2 GbE
   Опціональний порт послідовних даних n x 64   1   -   -
   Мережеві порти:
   Ethernet (SFP/UTP)
  1 FE   1 або 2 GbE   1 або 2 GbE


Рекомендуємо перед замовленням обладнання проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть підібрати найкращі для Вас конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки на обладнання.
 
© 2013 Diawest.net.ua