2N® Indoor Touch

Елегантне рішення дверної комунікації

Елегантна внутрішня сенсорна панель 2N® Indoor Touch складає разом з портфелем інтеркомів серії 2N® Helios IP професійну систему дверної комунікації. Просто глянувши на дисплей панелі, ви побачите, хто стоїть перед вашими дверима, а при бажанні, використовуючи кнопки на сенсорному дисплеї, ви можете легко почати розмову з вашим відвідувачем, відкрити дверний замок і включити світло в коридорі або в холі.

2N® Indoor Touch - Опис | Специфікації | Застосування | ПЗ і документація

Огляд
Багатофункціональний комунікатор 2N® Indoor Touch використовується для аудіо- та відеозв'язку з інтеркомами 2N® Helios IP за допомогою протоколу SIP 2.0. Крім того, він пропонує просте і інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою 7" сенсорного екрану з економічним режимом роботи. Цілком очевидно, що він обладнаний вбудованим мікрофоном і двома репродукторами для ефективного зв'язку з відвідувачами і може отримувати живлення від зовнішнього джерела.
Якщо вас приваблює сучасний дизайн, і ви готові вкладати кошти в стильні речі, то сенсорна панель 2N® Indoor Touch в сріблястому виконанні призначена саме для вас. Цей комунікатор зачарує вас не тільки своїми технічними характеристиками, але й поєднанням шику і витонченості оформлення, і стане стильним доповненням вашого інтер'єру.
Переваги
Елегантне рішення дверної комунікації
Простота управління
Легкість налаштування
Комплексна система дверної комунікації

Рекомендуємо перед замовленням обладнання рівня BlueTower, StarGate і NetStar проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть підібрати найкращі для Вас конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки на обладнання цього класу.
 
© 2013 Diawest.net.ua