2N® 2Wire

Відтепер IP-мережа в будь-якій точці

2N® 2Wire - це конвертер, який дозволить вам підключати за допомогою двохпровідного або коаксіального кабелю будь-який пристрій IP в аналоговому середовищі або в місцях з обмеженою IP-інфраструктурою. Великою перевагою 2N® 2Wire є те, що вам для передачі даних і живлення знадобиться лише один кабель.

2N® 2Wire - Опис | Специфікації | Застосування | ПЗ і документація

Огляд
2N® 2Wire конвертер дозволить вам використовувати наявні розводки двохпровідного або коаксіального кабелю від вже існуючого дзвінка або внутрішньобудинкового телефону і підключати до них будь-який пристрій IP. Вам не потрібно нічого налаштовувати, достатньо мати на кожному кінці кабелю пристрій 2N® 2Wire і підключити, принаймні, один з них до джерела живлення. При цьому пристрій 2N® 2Wire забезпечить PoE живлення не тільки для іншого перетворювача, але і для всіх підключених кінцевих пристроїв IP.
Випробуйте наш надійний конвертер 2N® 2Wire і підключіть, наприклад, будь-який інтерком там, де відсутня IP-мережа. Таким чином, ви зможете скористатися такими перевагами і функціональними можливостями кращих IP-інтеркомів від компанії 2N, як потокове відео або інтегрування в мобільні пристрої, причому навіть у районах з простою інфраструктурою.
Переваги
Використання існуючої інфраструктури
Один кабель для забезпечення живлення та передачі даних
Живлення приєднаних IP-пристроїв через PoE на відстані до 220 м
Просте і швидке встановлення
Низька вартість

Рекомендуємо перед замовленням обладнання рівня BlueTower, StarGate і NetStar проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть підібрати найкращі для Вас конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки на обладнання цього класу.
 
© 2013 Diawest.net.ua