Барахолка | Комутатор Extreme Networks-Summit X450-24t
Перечень доступного оборудования
Цена: $     Грн.

Комутатори серії Summit X450a

Доступність для передачі голосу
 • Модульна операційна система (ОС) ExtremeXOS
 • Підтримка протоколу Ethernet Automatic Protection Switching (EAPS)
 • Підтримка SummitStack ™ і SummitStack-V

Розширені можливості пропонують гнучке розгортання
 • Висока пропускна здатність, неблокіруемая архітектура для вимогливих edge-додатків
 • Висока щільність гігабітних портів з додатковими 10-гігабітними аплінку, які забезпечують високу продуктивність агрегації
 • Розширені протоколи маршрутизації, такі як OSPF, BGP і multicast для ефективного і продуктивного ядра невеликої мережі
 • Механізм забезпечення якості обслуговування (QoS) з розширеними можливостями управління трафіком в мережах

Комплексна безпека
 • Аутентифікація користувачів, перевірка цілісності хоста і керування справжністю
 • Динамічний профіль безпеки Universal Port для забезпечення багаторівневої політики безпеки в мережі
 • Виявлення загроз та інструментарій для реагування на мережеве вторгнення з CLEAR-Flow Security Rules Engine
 • Стійка мережева інфраструктура з захистом від відмови обслуговування (DoS) і IP безпекою проти MITM і DoS-атак

Серія Summit X450a заснована на революційній операційній системі ExtremeXOS від Extreme Networks. Модульна операційна система ExtremeXOS - високостійка і забезпечує безперебійність, керованість і ефективність роботи. Комутатори Summit X450a використовують ту ж саму зарекомендувавшу себе високопродуктивну, неблоковану апаратну технологію, що і в комутаторах BlackDiamond 8800 від Extreme Networks. Компанія Extreme Networks продовжує наслідувати свої традиції спрощення розгортання мережі, дотримуючись послідовної політики використання загального апаратного та програмного забезпечення в рамках всієї мережі.

Комутатор Summit X450a - дуже гнучкий і масштабований, що робить його ідеальним агрегуюючим комутатором для ядра традиційних невеликих корпоративних мереж. Summit X450a - пристрій агрегації першого рівня для цифрових абонентських ліній DSLAM в локальному центральному офісі, до того як трафік потрапляє на комутатор ядра мережі Extreme Networks BlackDiamond 20808 або BlackDiamond 20804 в точці присутності (POP).

Універсальна серія Summit X450а підтримує весь спектр функцій L2-L4 на всіх портах. Кожен комутатор пропонує додаткові 10 Gigabit Ethernet порти в компактному форматі 1RU. Опціональні резервні джерела живлення передбачені для всіх комутаторів серії для захисту від аномалій електроживлення. Завдяки цьому мережа працює без перебоїв.

Області застосування
 • Агрегуючий комутатор в традиційній трирівневій мережі, яка вимагає високої доступності і розширених можливостей ExtremeXOS
 • DSLAM агрегації, активний Ethernet доступ або пристрій доступу агрегації в мережі Carrier Ethernet
 • Доступ або комутатор доступу агрегації в бізнес E-Line і E-LAN по мережі VPLS
 • Top-of-Rack комутатор в розгортанні центру обробки даних
 • Сполучний комутатор, що забезпечує з'єднання з малою затримкою для високопродуктивних кластерних комп'ютерних систем (HPCC)
 • Комутатор ядра для невеликої мережі

Доступність для передачі голосу

Працюючи під керуванням ExtremeXOS, Summit X450a підтримує процес відновлення і оновлення програм без необхідності перезавантаження системи. Summit X450a забезпечує високу доступність мережі, необхідну для конвергентного програмного забезпечення.

Модульна операційна система для безперервної роботи
 • Пріоритетна багатозадачність і захищена пам'ять
  Серія комутаторів Summit X450a дозволяє кожному з безлічі процесів - такі як протоколи Open Shortest Path First (OSPF) and Spanning Tree Protocol (STP) - виконуватися як окремим процесам операційної системи (OS), які захищені один від одного, що веде до збільшення цілісності системи і по суті захищає від DoS-атак.

 • Процес моніторингу і перезавантаження
  Володіючи моніторингом процесів і повторним запуском, ExtremeXOS різко збільшує надійність мережі. Кожен незалежний процес OS контролюється в реальному часі. Якщо процес перестає реагувати, його можна запустити повторно автоматично.

 • Завантажувані модулі програмного забезпечення
  При необхідності модульна конструкція ExtremeXOS також надає можливість модернізації окремих модулів, що призведе до підвищення доступності в мережі.
Мал. 1 Модульна архітектура ExtremeXOS

Протоколи високої доступності мережі
 • Протокол Ethernet Automatic Protection Switching (EAPS)
  EAPS дозволяє IP-мережі забезпечувати такий рівень відмовостійкості і час безвідмовної роботи, які користувачі чекають від традиційної телефонної мережі. EAPS відрізняється від протоколів Spanning Tree і Rapid Spanning Tree тим, що відпрацьовує відмова на субсекундной швидкості (менше 50 мілісекунд), тим самим сприяючи стабільному відновленню після відмови незалежно від кількості VLAN, мережевих вузлів чи топології мережі. Оскільки з EAPS мережа відновлюється практично прозоро, то в більшості випадків дзвінки VoIP не обриваються, а цифрові відеодані не замерзають і не розбиваються на пікселі.

 • Протоколи Spanning Tre/Rapid Spanning Tree
  Серія Summit X450a підтримує протоколи Spanning Tree (802.1D), Per VLAN Spanning Tree (PVST +), Rapid Spanning Tree (802.1w) і Multiple Instances Spanning Tree (802.1s), що підвищує відмовостійкість.

 • Програмне розширення доступності
  Програмне розширення доступності дозволяє користувачам залишатися підключеними до мережі навіть при виході з ладу частини мережевої інфраструктури. Серія Summit X450a безперервно перевіряє наявність проблем у з'єднаннях аплінк з використанням розширених протоколів Layer 3, таких як OSPF («спочатку відкрий найкоротший шлях»), VRRP (протокол надмірності віртуального маршрутизатора ») і протокол« резервного маршрутизатора Extreme »(ESRP, підтримується в Layer 2 or Layer 3), і динамічно направляє трафік в обхід проблеми.

 • Equal Cost Multipath
  Cost Multipath Routing (ECMP) - виробляє L3 балансування трафіку при наявності декількох каналів передачі і забезпечує передачу даних при виході з ладу одного з них. Якщо аплінк не працює, трафік автоматично направляється на інший аплінк і зв'язок зберігається.

 • Агрегація каналів (802.3ad)
  Об'єднання каналів дозволяє отримати лінію зв'язку до восьми фізичних підключень в логічному каналі з пропускною спроможністю до 20 Гбіт/с.

 • Multi-Switch LAG (М-LAG)
  Технологія Multi-Switch LAG (М-LAG) дозволяє двом незалежним комутаторів виглядати одним логічним комутатором для інших мережевих пристроїв, але без з'єднання в стек. Кожен з комутаторів керується окремо, вони можуть мати різні версії операційної системи, налаштування роботи - таким чином, таке з'єднання проводиться виключно для можливості використовувати агрегацію каналів до двох комутаторів одночасно. Два комутатора, що входять в М-LAG, повинні бути з'єднані між собою звичайними каналами Ethernet зокрема для віддзеркалення частини FDB таблиці MAC адрес. Технологія М-LAG дозволяє забезпечити високу продуктивність і надійність підключень інших комутаторів і маршрутизаторів, а також серверів. Єдине, що вимагається від інших пристроїв - це підтримка стандартного протоколу LACP. Таким чином, в якості пристрою, що підключається до М-LAG може виступати і стек з комутаторів.

Пропущення голосу і відео SummitStack
Комутатори Summit X450а оснащені здвоєними інтерфейсами для стекування, що забезпечують високошвидкісну смугу пропускання в стеку 40 Гбіт/с. SummitStackTM був розроблений для підтримки таких конвергентних послуг, як, наприклад, Voice-over-IP (VoiP) і відео, завдяки високій доступності та відмовостійкості з резервуванням n-1 майстер, розподіленої комутації Layer 2 і Layer 3, агрегації каналів в стек і розподіленим аплінкам. SummitStack 40 Гбіт/с підтримує до восьми модулів у стеку, включаючи будь-які поєднання Summit X460, X480, X650, X450a, X450e, і X250e під керуванням тієї ж версії ExtremeXOS. ExtremeXOS забезпечує моментальне відновлення впав маршруту з використанням резервного маршруту зі сталого протоколу, який підтримує «м'який» перезапуск OSPF і мережеву аутентифікацію логінів користувачів.

Разом з технологією стекування SummitStack комутатор Summit X450a забезпечує доступність і керування chassis-like (див. малюнок 2).
Мал. 2 Архітектура стекування SummitStack

Гнучке стекування SummitStack-V більше 10 Gigabit Ethernet по Ethernet
SummitStack-V дозволяє використовувати 10 GbE порти, як порти стекування, що дозволяє використовувати стандартні кабелі та технології оптикі використання для 10 GbE, таких як XFP, SFP +, 10GBASE-T і XENPAK. Очевидним вимогою є пряме підключення, при цьому відстань може становити до 40 км. Таким чином, частина стека може розташовуватися навіть в іншому місті. SummitStack-V поєднується з комутаторами Summit X450e, X450a, X460, X480 і X650 під керуванням тієї ж версії ExtremeXOS (версії 12.5 або вище).

Розширені можливості пропонують універсальне розгортання

Об'єднуючи чудову відмовостійкість, комплексну безпеку, і продуктивність,що не блокується, комутатор Summit X450a є наріжним каменем мережі високої продуктивності. Серія Summit X450a має високу пропускну здатність, архітектуру, що неблокується, з трьохшвидкісними мідними портами Gigabit Ethernet для вимогливих top-of-rack програм центру обробки даних. З додатковими 10 Gigabit лінками, комутатори Summit X450a підключаються до гігабітним edge-пристроям і забезпечують високопродуктивний рівень агрегації в традиційній трирівневої мережі LAN. Для мереж Carrier Ethernet, комутатори Summit X450a забезпечують виняткову якість обслуговування QoS і можливості керування трафіком.

Висока пропускна здатність, неблокіруемая архітектура для вимогливих ЕDGE-додатків
При розгортанні в якості комутатора доступу, Summit X450a, з його модульними 10 Gigabit вбудованими портами, забезпечує пропускну здатність, необхідну найбільш вимогливому програмному забезпеченню. Summit X450a підтримує більш ніж 20 гигабітну пропускну здатність аплінку. Надаючи пропускну здатність на лінійній швидкості і підтримуючи Jumbo-фрейми до 9216 байт, Summit X450a дозволяє передавати трафік з мінімальними тимчасовими витратами.

Гігабітні порти високої щільності з додатковими 10 Gigabit аплінку
Комутатори Summit X450a забезпечують ідеальну продуктивність і функціональність для створення систем рівня агрегації. Вони усувають необхідність зосередити трафік на гігабітній лінії низької пропускної здатності шляхом надання 10 гігабітних лінків, що неблокуються, до ядра. В якості додаткового модуля, Summit X450a підтримує широкий вибір двухпортовий 10 Gigabit Ethernet аплінк: 10GBASE-T для підключення UTP, SFP +, XFP і XENPAK.

Протоколи резервування з'єднань
Комутатори агрегації розташовані на перехрестях мережі з трафіком високої щільності від багатьох користувачів. Враховуючи покладений функціонал на агрегуючі комутатори, кожне з'єднання повинне бути надмірним, щоб забезпечити високу відмовостійкість трафіку у разі відмови основних з'єднань і перехід на вторинні канали. Серія Summit X450a пропонує чудові можливості резервування з'єднань, які забезпечують високу доступність рівня агрегації. Наприклад, коли потрібна відмовостійкість voice-grade, EAPS дозволяє лінкам швидко переходити на інший ресурс, через що сесії голосових викликів не втрачаються. Особливості інших лінків, що включають додавання OSPF, ECMP і VRRP, Extreme Standby Router Protocol ™ (ESRP), який пропонує подвійне підключення на обох рівнях Layer 2 і Layer 3 та унікальний програмно-резервованих порт, який не вимагає протоколів виявлення петель і досить простий у налаштування.

Розширені можливості маршрутизації для ядра малої мережі
Розгортання системи рівня ядра вимагає повної підтримки протоколів. Комутатори Summit X450a підтримують розширені протоколи для ефективного і продуктивного використання в якості ядра малої мережі. Комутатори підтримують статичні, RIP і OSPF-Edge протоколи з можливостями маршрутизації на основі політик. Додаткова ліцензія ExtremeXOS Сore дає можливість підключити такий розширений функціонал:
 • Повний OSPF для набагато більшої розширюваності, ніж може забезпечити RIP
 • BGP
 • PIM, розширення для багатоадресної маршрутизації
 • IPv6 апаратна підтримка з OSPFv3
 • IPv6 тунелі, переклад IPv6-в-IPv4, і IPv6 Multicast для розгортання розширеної підтримки протоколу IPv6


Підтримка віртуалізованих дата-центрів
За допомогою додаткового пакету функцій, комутатори Summit X650 також підтримують Direct Attach ™, що виключає віртуальний шар комутатора, спрощуючи мережу і підвищуючи продуктивність. Direct Attach дозволяє дата-центру спрощувати мережу за рахунок скорочення 4-5 рівнів, всього до 2-3, залежно від розміру дата-центру. Для подальшого підвищення ефективності операцій дата-центру, комутатори Summit X650 підтримують XNV ™ (ExtremeXOS Network Virtualization), набір ліцензованих програмних модулів як для портфеля комутаційних продуктів ExtremeXOS, так і для EPICenter, мережевих послуг та програм керування. XNV забезпечує контроль і автоматизацію мережі для високовіртуалізірованних дата-центрів.

QoS на основі політики і керування трафіком для послуг Triple Play
Серія Summit X450a надає вісім апаратних черг на порт для підтримки розділеної класифікації трафіку, і до 2048 правил ACL на 24-портовий блок, які можуть використовувати інформацію з Layer 1-4 для визначення пріоритетів та вимірювання вхідних пакетів на лінійній швидкості. При вимірі трафіку, комутатори можуть відкинути трафік або промаркувати його для подальших дій. Для прискорення обробки вихідного трафіка, класифікація пакетів може бути перенесена далі з маркуванням Layer 2 (802.1p) і Layer 3 (DiffServ). Summit X450a забезпечує розширені функції керування трафіком, які підтримують високу якість послуг triple play.

Комутатори Summit X450a підтримують механізм накладення тегів vMAN від Extreme Networks, сумісний зі стандартом IEEE 802.1ad Provider Bridging, використовуваним для агрегування абонентів за допомогою Q-тегів.

Комутатори Summit X450a забезпечують малу затримку і апаратну підтримку багатоадресного трафіку, що робить їх відмінним рішенням для розгортання IPTV в інфраструктурах Ethernet-мереж. Комутатори версії Summit X450a, які живляться постійним струмом, передбачають внутрішній блок живлення постійного струму і додаткове резервне джерело живлення і можуть бути розгорнуті в POP, де змінний струм недоступний.

Комплексне керування безпекою

Реалізація захищеної мережі - це забезпечення захисту як по периметру мережі, так і захисту ядра. Працюючи разом з продуктами сімейства Extreme Networks ® Sentriant, комутатори Summit X450a використовують розширені функції безпеки для захисту вашої мережі від відомих або потенційних загроз.

Аутентифікація користувачів і перевірка цілісності хоста
 • Аутентифікація при підключенні до мережі (Network Login) і динамічний профіль безпеки
  Комутатори серії Summit X450a підтримують широкий спектр можливостей входу до мережі, забезпечуючи доступ операторів по протоколу 802.1x, гостьовий вхід через веб-інтерфейс, а також аутентифікацію пристроїв з використанням MAC-адресації. Ці режими дозволяють тільки авторизованим користувачам і пристроям підключатися до мережі і отримувати доступ до відповідної VLAN-мережі. Інструментарій написання сценаріїв команд Універсальний порт (Universal Port), присутній в комутаторі Summit X450а дозволяє Вам використовувати динамічні профілі безпеки, які разом з мережевою реєстрацією допомагають реалізувати точні і безвідмовно діючі правила безпеки. Крім аутентифікації, комутатор здатний завантажувати динамічні ACL/QoS для користувача або групи користувачів, для заборони/дозволу допуску до серверів застосування чи сегментам всередині мережі.

 • Підтримка Multiple Supplicant
  Конвергентні мережеві конструкції часто пов'язані з використанням спільних портів, які становлять потенційну уразливість в мережі. Підтримка комутатором функціональності "multiple supplicant" (кілька пристроїв, що знаходяться на одному порті) дозволяє забезпечити унікальну аутентифікацію, застосовувати необхідні політики безпеки і організовувати доступ до VLAN для кожного користувача або пристрою, що знаходиться на загальному порту.

 • Media Access Control (MAC) Lockdown
  MAC-безпека дозволяє здійснювати блокування порта за вказаною МАС-адресою і обмеження кількості MAC-адрес на порт. Це може бути використано для портів, призначених конкретним хостам або пристроям, таким як VoIP телефони і принтери, і щоб уникнути зловживань портом. Ця можливість може бути особливо корисною у такому середовищі як готелі. Крім того, таймер старіння може бути налаштований для МАС-блокування, захищаючи мережу від впливу атак з використанням часто змінюючихся MAC-адрес.

 • IP-безпека
  Система IP-безпеки ExtremeXOS захищає мережеву інфраструктуру, мережеві послуги, такі як DHCP і DNS, і хост-комп'ютери від спуфінга і MitM-атак. Вона також захищає мережу від статично налаштуваних та/або підроблених IP-адрес і створює зовнішню перевірену базу даних зв'язків MAC/IP/порт, щоб ви знали звідки йде трафік з конкретної адреси для створення захисту.

 • Identity Manager
  Identity Manager дозволяє мережевим адміністраторам відстежувати користувачів, які мають доступ до мережі. Ідентифікація користувача здійснюється на основі аутентифікації NetLogin, LLDP discovery і Kerberos snooping. ExtremeXOS використовує інформацію для звіту про MAC, VLAN, хост-іменах комп'ютерів, місцезнаходження портів користувача.

 • Цілісність хоста
  Перевірка цілісності хоста тримає на віддалі інфіковані або невідповідні машини мережі. Summit X450a підтримує рішення цілісності хоста і кінцевої точки, засноване на Sentriant AG200.

Виявлення загроз і реагування
 • CLEAR-Flow Security Rules Engine
  CLEAR-Flow Security Rules Engine забезпечує першочергове виявлення загрози порядку і пом'якшення її наслідків, і зеркалює трафік на пристрій для подальшого аналізу підозрілого трафіку в мережі.

 • sFlow
  sFlow ® є вибірковою технологією, яка забезпечує спостереження за потоками трафіку рівня додатків на всіх інтерфейсах одночасно.

 • Дзеркалювання портів
  Комутатори Summit X450a підтримують багато-до-одного і один-до-багатьох дзеркалювання портів, що дає можливість виявити загрози і попередити про них. Це дозволяє здійснювати дзеркалювання трафіку на зовнішні пристрої мережі, такі як пристрій виявлення вторгнення для аналізу тенденцій або використання адміністратором мережі для діагностичних цілей. Віддзеркалення портів може також здійснюватися через комутатори в стек.

 • Обробка ACL на лінійній швидкості
  Списки ACL є одним з найпотужніших компонентів, що використовуються як і в керуванні використання мережевих ресурсів, так і в захисті мережі. Summit X450a підтримує до 2048 централізованих правил ACL на 24-портовий блок на основі Layer 2, 3 або 4 інформації заголовка, таких як MAC або IP-адреса джерела/адреса призначення. Списки керування доступом використовуються для фільтрації трафіку, а також для класифікації транспортних потоків для керування пропускною здатністю, пріоритетами, дзеркалювання і маршрутизацією/комутацією на основі політик.

 • Захист від відмови обслуговування
  Summit X450a ефективно обробляє DoS-атаки. Якщо комутатор виявляє надзвичайно велику кількість пакетів в черзі на вхід в процесор, він становить ACL, що автоматично виключає такі пакети від обробки процесором. Після певного періоду часу, ці ACL видаляються і реінсталюються якщо атака продовжується. LPM маршрутизація на основі ASIC усуває необхідність у програмній панелі керування, для вивчення нових потоків, що дозволяє мережі бути більш відмовостійкою до DoS-атак.

 • Безпечне і комплексне керування мережею
  Оскільки мережа стає основою реалізації корпоративних програм, керування мережею стає важливим аспектом рішення. Комутатори Summit X450а забезпечують комплексне керування мережею за допомогою інтерфейсу командного рядка, підтримки SNMP v1, v2c, v3, а також вбудованого користувальницького веб-інтерфейсу на базі XML - ExtremeXOS ScreenPlay ™. Завдяки широкому набору функцій керування і єдиним інтерфейсам, що використовуються всіма модульними або стековими комутаторами Extreme Networks, Summit X450а забезпечує простоту керування для ресурсномістких конвергентних додатків. Компанія Extreme Networks розробила інструментарій, який допоможе вам заощадити час і виробничі ресурси, необхідні для керування мережею. Продукт EPICenter ® забезпечує налаштування відновлення після збоїв, облік інформації про збої, функції забезпечення безпеки і контролю продуктивності, що дозволяє ефективно керувати багаторівневим комутаційним обладнанням Extreme Networks, що знаходяться в конвергентної мережі. Для мереж операторів, Extreme Networks Ridgeline ™ Service Advisor дозволяє перехід від реактивного моніторингу по колу до проактивного службі моніторингу. Ridgeline Service Advisor об'єднує служби виконання, забезпечення високої якості обслуговування, що дозволяє операторам ефективно керувати послугами triple play наступного покоління, транспортними послугами бізнес-Ethernet і мобільний Ethernet.

Області застосування

Комутатор ядра малої мережі
Summit X450a ідеальний як комутатор для малої мережі. Додаткові 10 гігабітні порти добре підходять для створення високої 10 Гбіт пропускної здатності ядра мережі, або для об'єднання декількох гігабітних портів для взаємного з'єднання комутаторів. Всі необхідні протоколи ядра, в тому числі BGPv4 і IPv6 - доступні. З продуктивностю, що неблокується, обширною DoS-захистом, LPM маршрутизацією і чудовими можливостями керуванняння трафіком, Summit X450a був розроблений з нуля, щоб стати ідеальним комутатором малого ядра.

Традиційні рівні агрегації
Summit X450a є простим технологічним апгрейдом до традиційного рівня агрегування, додає 10-гігабітні аплінки і високу доступність. Для мідних, оптичних та змішаних рішень, пара комутаторів Summit X450a забезпечує повноцінне агрегаційне резервування.

Послуги Carrier Ethernet
Summit X450a є ідеальною платформою поставки для мереж Carrier Ethernet. Розширені функції керування трафіком, відмовостійкість і особливості масштабованості дають йому можливість бути розгорнутим як комутатор доступу або як комутатор агрегації. Відповідаючи і вимогам надання послуг доступу та агрегації, Summit X450a зводить до мінімуму експлуатаційні витрати постачальників послуг.

Високопродуктивні кластерні комп'ютерні системи (HPCC)
Високопродуктивні кластерні комп'ютерні системи (HPCC) складаються з безлічі серверів, що працюють спільно для вирішення великих обчислювальних задач. З використанням відносно недорогих і компактних 1RU серверів, значний обсяг обчислювальної потужності може бути економічно вигідно упакований на відносно малому майданчику. Комутатори серії Summit X450a задовольняють потребу у високій продуктивності і рентабельному підключенні, необхідних для HPCC використовуючи Gigabit і 10 Gigabit Ethernet як технологія інтерконнекта.
© 2013 Diawest.net.ua