Відеоспостереження

Відеоспостереження


Приділяючи особливу увагу розвитку сучасних технологій у сфері цифрових рішень для систем відеонагляду, наша компанія уже понад 18 років займається наданням послуг по встановленню та обслуговуванню систем відеоспостереження.

Сучасні цифрові системи відеонагляду вирізняються своєю надійністю, легкістю удосконалення та подальшого розвитку.
Такі системи відеоспостереження досить прості в обслуговуванні та не потребують прокладання окремої мережі.

Система відеоспостереження складається з IP-камер і спеціального сервера, з'єднаних пакетною мережею Ethernet. Завдяки відмові від використання стандартів аналогового телебачення PAL і NTSC, IP-камери можуть передавати відеокадри з необхідною частотою. Існують IP-камери з частотою передачі більше 60 кадрів в секунду. Сервер здійснює захоплення відео з камер, аналіз його за необхідними параметрами і запис на внутрішні жорсткі диски.
Доступні фіксовані та роботизовані камери, в кімнатному або захищеному виконанні, стійкі до атмосферних опадів і т. д. Ми працюємо з обладнанням і програмним забезпеченням компаній «D-Link», «Axis», «Milestone» та ін.Основні переваги цифрових систем спостереження:

- побудова масштабовних розподілених систем відеоспостереження;

- широкий діапазон налаштувань роботи камери;

- відсутність подвійної конвертації сигналу, властивого аналоговим камерам;

- відсутність прив'язки до аналогових відеостандартів, в результаті чого, цифрові камери можуть передавати зображення високої якості;

- можливість використання прогресивної розгортки, передача аудіопотоку по мережі паралельно з відеопотоком;

- можливість передачі потоку з високим стисненням, що дозволяє заощадити місце на цифрових носіях, не вимагаючи при цьому застосування високопродуктивного відеореєстратора.


Наші спеціалісти запропонують Вам оптимальне обладнання для відеоспостереження, якісно спроектують, інсталюють і налагодять систему для дому, офісу чи підприємства. Відео можна переглядати на комп’ютерному моніторі, роздруковувати окремі кадри.

 
© 2013 Diawest.net.ua