AXIS | AXIS Q87 Series | AXIS Q8722-E

Комбінована мережева PTZ-камера AXIS Q8722-Е

Високоякісне виявлення по тепловому випромінюванню, комплексне рішення для PTZ-відеоспостереження у форматі HDTV

- безперервне обертання і панорамування 360 °
- клас IP66
- якість зображення формату HDTV
- VGA тепловізійні зображення

Виявлення, розпізнавання, ідентифікація
AXIS Q8722-E - це новаторська комбінація камери відеоконтролю (вбудований об'єктив забезпечує 10-кратний оптичний зум) і тепловізійної камери з SVGA роздільною здатністю. Камери ідеально синхронізовані в рухах панорамування і нахилу. Тепловізійна камера дозволяє досягти високої точності виявлення і може працювати в повній темряві або в несприятливих погодних умовах. Камера відеоконтролю оснащена різними функціями для розпізнавання, а вночі для кращої ідентифікації може бути використаний додатковий комплект ІЧ-освітлення з поворотним механізмом.

Передача декількох відеопотоків у форматі стиснення H.264
Камера відеоконтролю і тепловізійна камера можуть одночасно формувати кілька незалежних відеопотоків у форматі H.264 для різних потреб (з різною якістю і з необхідними обмеженнями смуги пропускання).

Зовнішнє відеоспостереження
Камера AXIS Q8722-E спеціально розроблена як надійна погодозахищена система. Матеріал класу IP66 захищає її від пилу і сильних водяних струменів з будь-яких напрямків. Вона може працювати при температурах від -30 ° C до +45 ° C (від -22 ° F до 113 ° F). Камера відеоконтролю і тепловізійна камера підключаються до комутатора Ethernet, розташованому всередині кожуха. Для перегляду зображення з обох камер до цього комутатора потрібно підключити тільки один кабель Ethernet.

 
© 2013 Diawest.net.ua