AXIS | AXIS M31-VE Series

AXIS M31-VE Series

Серія мережевих камер AXIS M31-VE - непомітні фіксовані купольні камери для установки поза приміщенням за доступною ціною.

- плоска, непомітна конструкція
- відмінна якість відео з роздільною здатністю HDTV 720p і форматом стискання H.264
- захист від вандалізму
- оповіщення при несанкціонованих діях
- швидка установка з технологією Power over Ethernet

Оскільки камери AXIS M31-VE призначені для установки біля входів у будівлі, вони оснащені кожухом для захисту від ультрафіолетового випромінювання і погодозахисним козирком проти дощу, снігу, сонця і пилу. Камери працюють при температурах від +50 ° C до -20 ° C. Камери також є вандалозахисними і можуть виявляти спроби несанкціонованого впливу на камеру, наприклад, її накривання або зафарбовування розпилювачем.

Дана серія камер забезпечує чудову якість відео при повній частоті кадрів і складається з моделей AXIS M3113-VE з роздільною здатністю SVGA і AXIS M3114-VE, яка підтримує роздільну здатність 1 мегапіксель і HDTV 720p.
Моделі без погодозахисного козирка, мають більший кут нахилу, підходять для напівзовнішньої установки, на стелях, тобто там, де козирок не потрібен, наприклад, на складах-холодильниках або під дахом під'їзду. Природньо, вони добре підходять і для установки всередині приміщення.
Камери AXIS M31-VE розроблені для швидкої установки. Необхідний напрям огляду і рівне зображення можна легко налаштувати за допомогою інструменту для об'єктива, що входить в комплект камери.

Характеристики моделей мережевих камер

  Поза приміщеннями   AXIS
  M3113-VE
  AXIS
  M3114-VE
  Максимальна роздільна здатність відео    SVGA 800x600   1280 x 800*
  Мегапіксельна і HDTV роздільна здатність      1 МП/720p
  Горизонтальний кут огляду   66°   80°/105°
  Захист від вандалізму   +   +
  Оповіщення при несанкціонованих діях   +   +
  Технологія Power over Ethernet   +   +

Рекомендуємо перед замовленням обладнання AXIS проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть у виборі конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки.
 
© 2013 Diawest.net.ua