AXIS | AXIS M30 Series | AXIS M3007-P

Мережева камера AXIS M3007-P

Надкомпактні фіксовані купольні міні-камери з панорамним оглядом 360°/180°

- 360°/180° панорамний огляд з роздільною здатністю до 5 МП
- надкомпактна конструкція
- легке, гнучке встановлення на стіну або стелю
- цифрове PTZ-керування і можливість передачі декількох відеопотоків з неспотвореними зображеннями
- локальне зберігання з підтримкою карти пам'яті microSDHC

Панорамне відеоспостереження з оглядом 360° або 180°
Доступна за ціною мережева камера AXIS M3007-P являє собою ультракомпактну 5-мегапіксельну купольну міні-камеру, що забезпечує деталізований, високоякісний панорамний огляд на 360 ° або 180 ° зони площею 650 м ?. Це ідеальне рішення для магазинів роздрібної торгівлі, готелів, шкіл і офісів.

Різні типи огляду
У камері AXIS M3007-P реалізовані різні типи огляду: загальний огляд на 360 ° і неспотворені зображення панорами, подвійної панорами і огляду по квадрантам. Огляд по квадрантам актуальний, наприклад, при встановленні камери на перетині коридорів.
Камера також забезпечує чотири зони неспотвореного перегляду, що індивідуально встановлюються, в яких можливе використання цифрового панорамування, нахилу і збільшення в місцях, що становлять інтерес для користувача. Можна одночасно відправляти відеопотоки формату H.264 і Motion JPEG.

Швидке і гнучке встановлення
Камера AXIS M3007-P може бути встановлена на стіні або стелі. Камера постачається зфокусованою і на підставці, що скорочує час монтажу. До неї прикріплений двометровий мережевий кабель з підтримкою технології Power over Ethernet (IEEE 802.3af), яка виключає необхідність використання кабелів живлення і скорочує витрати на встановлення.

Інтелектуальні відеотехнології і керування відеозображенням.
Камера AXIS M3007-P забезпечує функції відеодетектора руху та сигналізації активного втручання. У режимі спільного огляду на 360 ° камера також підтримує встановлення інтелектуальних відеозабезпечень, наприклад, для підрахунку людей або відображення температурних градієнтів з використанням платформи прикладних програм AXIS.
Вбудований слот для карти microSDHC дозволяє кілька днів зберігати записи на локальній карті пам'яті камери. При використанні локальної пам'яті разом з безкоштовною програмою AXIS Camera Companion з'являється зручна можливість віддаленого перегляду і контролю відеоматеріалу по 16 камерам з об'єкта.

 
© 2013 Diawest.net.ua