AXIS | AXIS 214 PTZ

AXIS 214 PTZ Series

Мережева камера AXIS 214 PTZ - камера для денного і нічного спостереження з аудіопідтримкою і функцією управління панорамуванням, нахилом і зумом.

- камера з функцією панорамування і нахилу, 18-кратним оптичним зумом і автоматичним фокусуванням об'єктива
- цілодобове функціонування при освітленні від 0,005 люкс
- двоканальна аудіопідтримка
- одночасне кодування у формати Motion JPEG і MPEG-4

Мережева камера AXIS 214 PTZ - це високопродуктивний пристрій для професійного охоронного і віддаленого спостереження. Вона поєднує в собі високоякісну кольорову камеру з високим ступенем гнучкості, завдяки дистанційному керуванню панорамуванням, нахилом і зумом, яке здійснює оператор.

18-кратний оптичний об'єктив з електроприводом і автоматичним фокусуванням дозволяє збільшувати малий або віддалений об'єкт, забезпечуючи виняткову якість зображення. Оператор може з надзвичайною легкістю здійснювати стеження за зацікавленим об'єктом, завдяки швидкій і високоточній функції управління панорамуванням, нахилом і зумом за допомогою миші або джойстика.

Камера AXIS 214 PTZ розроблена для підприємств середнього бізнесу, таких як магазини роздрібної торгівлі та супермаркети, а також для передачі відеозображення по локальній мережі або мережі Інтернет.


З цінами на AXIS та комплектуючі до них можна ознайомитися в Повному Прайс листі на обладнання AXIS. Рекомендуємо перед замовленням обладнання AXIS проконсультуватися з нашими фахівцями, які допоможуть у виборі конфігурації і нададуть інформацію про можливі знижки.
 
© 2013 Diawest.net.ua